Ustawienia Cookies

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Niektóre z nich są niezbędne do funkcjonowania strony, ale o innych możesz zadecydować sam.

Szkolenie BHP Opole

Szkolenia bhp oraz inne które wnoszą wartość. Dostosowujemy szkolenia do Twoich potrzeb. Wykorzystujemy materiały dodatkowe oraz gadżety. Elastyczne godziny jak i zakres szczegółowy szkoleń!

Współpracujmy

Szkolenie BHP

Jeśli szukasz specjalistów, którzy zadbają o poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy w Twojej firmie, skontaktuj się z nami. W Bezpieczny Rozwój zajmujemy się organizacją wstępnych i okresowych kursów BHP dla pracowników. Świadcząc usługi na zlecenie przedsiębiorców z Opola oraz okolic, gwarantujemy najwyższą ich jakość. Szkolenia są zawsze indywidualnie dopasowywane do branży, w której działa dana firma oraz do zagrożeń, z jakimi mogą spotkać się zatrudnione w nim osoby. Dbamy o to, aby kompleksowo przygotować ich uczestników do realizacji powierzonych im zadań na konkretnym stanowisku. Na zajęciach w umiejętny sposób łączymy wiedzę teoretyczną z przekazywaniem wskazówek w zakresie wykorzystania jej w praktyce. Zapraszamy do kontaktu, podczas którego opowiemy Ci o szczegółach naszej oferty!

Dlaczego warto zlecić specjalistom przeprowadzenie kursów BHP?

Jest to kluczowe z punktu widzenia ograniczania ryzyka wystąpienia groźnych wypadków na terenie przedsiębiorstwa. Szkolenie BHP dla pracownika powinno być źródłem szczegółowych informacji na temat:

Właśnie dlatego organizację takich kursów warto zlecić specjalistom. Nasza firma precyzyjnie dobiera zakres szkoleń BHP dla pracowników do specyfiki działania danego zakładu pracy. Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy z małymi oraz dużymi przedsiębiorstwami z różnych branż.

Jednocześnie stawiamy na nowoczesne i sprawdzone metody prowadzenia zajęć, które dzięki temu mają formę przystępną dla uczestników, czego potwierdzeniem są liczne pozytywne opinie na ich temat. Przekłada się to na wysoką skuteczność naszych szkoleń BHP. Pracownicy na długo zapamiętują wiedzę zdobytą w trakcie kursów, co przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa pracy.

Pracodawca ma obowiązek organizacji szkoleń BHP

Zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy, pracodawca jest zobowiązany do poinstruowania swoich pracowników w zakresie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy obowiązujących w firmie. Wstępny kurs BHP trzeba przeprowadzić jeszcze zanim nowo zatrudniona osoba zacznie realizować swoje obowiązki. Z kolei w przyszłości należy regularnie organizować szkolenia okresowe – ich celem jest przypomnienie nabytej wcześniej wiedzy oraz zaktualizowanie informacji, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nieprzestrzeganie tego obowiązku zwiększa ryzyko wypadków w zakładzie pracy, a do tego naraża przedsiębiorcę na nieprzyjemne konsekwencje prawne.

Szkolenia BHP dla pracowników – jak często należy je przeprowadzać?

Przejście pełnego kursu wstępnego (ogólnego i stanowiskowego) przez nowo zatrudnioną osobę powinno być potwierdzone stosownym certyfikatem, który nasza firma wystawia uczestnikom zajęć po ich zakończeniu. Jest on ważny rok i przed upływem tego terminu pracodawca powinien zorganizować okresowe szkolenie BHP, a następnie regularnie je powtarzać. Czas jego ważności uzależniony jest od stanowiska zajmowanego przez pracownika (np. dla kadry robotniczej wynosi on 3 lata). Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji na ten temat terminów, w jakich trzeba przeprowadzać te kursy – służymy profesjonalnym wsparciem w zakresie przestrzegania przepisów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy w firmie!

Organizuj profesjonalne kursy BHP dla swoich pracowników – nawiąż współpracę z Bezpieczny Rozwój!

Już dziś zadbaj o najwyższy poziom bezpieczeństwa i higieny pracy w swoim przedsiębiorstwie, nawiązując współpracę ze specjalistami z Bezpieczny Rozwój, którzy zorganizują profesjonalne szkolenia dla Twoich pracowników. Kursy BHP prowadzimy na terenie Opola oraz okolic, zapewniając ich uczestnikom nieograniczony dostęp zarówno do podstawowych, jak i dodatkowych materiałów dydaktycznych. Ich zakres jest zawsze zgodny z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz ich elastyczność, dopasowując je do potrzeb klientów – zapraszamy do kontaktu!