Szkolenie wstępne BHP

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszej firmy Bezpieczny Rozwój, specjalizującej się w świadczeniu usług związanych z bezpieczeństwem pracy. Zajmujemy się m.in. przeprowadzaniem wstępnych szkoleń z zakresu BHP dla pracowników! Ofertę kierujemy do wszystkich pracodawców niezależnie od branży, w jakiej działają oraz wielkości przedsiębiorstwa. Gwarantujemy najwyższą jakość zajęć szkoleniowych, których program dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Są one prowadzone przez doświadczonego eksperta i skupiają się na przekazywaniu w przystępnej formie zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej niezbędnej do bezpiecznej realizacji obowiązków zawodowych na danym stanowisku. Sprawdź, dlaczego warto nam zaufać!

Szkolenia wstępne z BHP – co wyróżnia naszą ofertę?

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży i ogromną liczbą zadowolonych klientów, która stale się zwiększa. Wyróżnia nas przede wszystkim profesjonalizm. Niezależnie od programu, każde wstępne szkolenie BHP dla pracownika, jest organizowane w nowoczesnej, atrakcyjnej dla odbiorcy formie, co przekłada się na wysoką jego skuteczność. Stawiamy na rozwój, dlatego nieustannie analizujemy nowe techniki przeprowadzania takich zajęć i wdrażamy je do swojej oferty.

Ponieważ realizowaliśmy usługi na zlecenie firm z wielu różnych branych (zarówno małych, jak i korporacji o światowym zasięgu), jesteśmy w stanie elastycznie dopasować się do potrzeb każdego przedsiębiorcy. Programy i zakresy szkoleń wstępnych BHP są precyzyjnie dobierane do danego stanowiska pracy. Dbamy o to, aby przedstawiały faktyczne zagrożenia, z którymi może zetknąć się pracownik, oraz precyzyjnie wyjaśniały jak postępować, aby im zapobiegać.

Co zyskasz, zlecając nam przeprowadzenie wstępnych szkoleń BHP dla pracowników?

Pamiętaj, że zgodnie z Kodeksem Pracy (Art. 2373. § 2) pracodawca powinien przeszkolić nowego pracownika pod kątem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, zanim dopuści go do wykonywania powierzonych obowiązków. Właśnie z tego powodu konieczne jest przeprowadzenie wstępnych szkoleń BHP, których program musi obejmować część ogólną oraz stanowiskową. Zorganizowanie go jest więc obligatoryjne, jednak zlecając to nam, zyskasz znacznie więcej, niż tylko pewność spełnienia swojego prawnego obowiązku. To zasługa tego, że w firmie Bezpieczny Rozwój zawsze bardzo rzetelnie podchodzimy do kwestii przygotowania i prowadzenia takich zajęć.

Decydując się na skorzystanie z naszej usługi organizacji takich zajęć szkoleniowych:

  • dobrze poznasz nowo zatrudnione osoby pod kątem ich podejścia do zasad BHP przedstawionych w ramach realizowanego programu szkolenia wstępnego, 
  • w pełni przygotujesz pracowników do prawidłowego reagowania na sytuacje zagrożenia, 
  • znacząco ograniczysz ryzyko wystąpienia poważnych wypadków w Twoim przedsiębiorstwie. 

Co gwarantujemy w ramach prowadzonych szkoleń wstępnych BHP dla pracowników?

Gwarantujemy zarówno profesjonalne podejście do kwestii prowadzenia takich zajęć, jak i dostęp do rozbudowanej bazy dodatkowych materiałów dydaktycznych, z których mogą korzystać wszyscy uczestnicy. Do tego po ich przeprowadzeniu zawsze wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu dla każdego pracownika.

Jednocześnie zachęcamy do podjęcia długofalowej współpracy z naszą firmą. Oprócz przygotowania programu i organizacji szkoleń wstępnych BHP zapewniamy przedsiębiorcom fachowe doradztwo w zakresie wszystkich kwestii związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Zamiast zatrudniać własnego pracownika specjalizującego się w tej dziedzinie, możesz skorzystać z naszej usługi, zyskując dostęp do całodobowego, zawsze bardzo merytorycznego wsparcia!

Już dziś zarezerwuj termin na przeprowadzenie szkolenia wstępnego BHP dla pracowników

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacji na temat oferty oraz zarezerwować termin na przeszkolenie zatrudnianych przez Ciebie osób z zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Niezależnie od tego, w jakiej branży prowadzisz firmę, pozostajemy do dyspozycji. Nasi specjaliści przygotują indywidualną ofertę – program szkolenia wstępnego BHP zostanie dopasowany do charakteru danej działalności gospodarczej. Postaw na współpracę z fachowcami i kompleksowo przygotuj swoich pracowników do wykonywania powierzonych im obowiązków!