Ustawienia Cookies

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies.

Niektóre z nich są niezbędne do funkcjonowania strony, ale o innych możesz zadecydować sam.

Usługi

Udzielam wsparcia w pozostałych obszarach związanych z BHP. Zapewniamy m.in. wsparcie w kontrolach, tworzeniu dokumentacji i w sytuacjach powypadkowych.

Usługi

Główne moje usługi składają się

Kontrola PIP

Dowiedz się więcej

Wypadek przy pracy

Dowiedz się więcej

Dokumentacja BHP

Dokumentacja mająca za zadanie w sposób jasny i zrozumiały dla pracowników jak wykonywać pracę bezpiecznie.

Dowiedz się więcej

Ocena ryzyka zawodowego

Dokumentacja mająca za zadanie w sposób jasny i czytelny przedstawić pracownikowi jakie zagrożenia czekają go w trakcie wykonywania pracy. Niezależnie od tego jakie jest to stanowisko, taką dokumentację ryzyka zawodowego trzeba wykonać zawsze, a pracownik musi się z nią zapoznać. Dokonując oceny ryzyka zawodowego warto wziąć pod uwagę wszelkie możliwe zagrożenia, czasem te z pozoru absurdalne, aby mieć pewność, że nasz pracownik ma świadomość zagrożeń, które mogą go spotkać w pracy.

Dowiedz się więcej

Kompleksowa obsługa BHP

Realizujemy działania w zakresie zadań służby wynikających z Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy. Tak samo dbamy o potrzeby w zakresie bezpieczeństwa niewielkich, rodzinnych firm, jak i korporacji o zasięgu ogólnopolskim czy globalnym. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając aktualne potrzeby i oczekiwania.

Dowiedz się więcej

Pozostałe usługi

Udzielam wsparcia w pozostałych obszarach związanych z BHP. Zapewniamy m.in. wsparcie w kontrolach, tworzeniu dokumentacji i w sytuacjach powypadkowych.

Inne usługi w zakresie bhp

Inne usługi takie jak szkolenia tematyczne, obecność i wsparcie w ramach kontroli organów zewnętrznych, prowadzenie i sporządzenie rejestrów (wypadków, szkoleń, czynników szkodliwych, itp.), składanie wniosków o dofinansowanie na poprawę warunków pracy, tworzenie tabeli przydziału odzieży, wsparcie przy realizacji badań środowiska pracy. Ceny ustalane są indywidualnie.

Udział w postępowaniu powypadkowym

Udział w postępowaniu dotyczącym zdarzeń takich jak: wypadek przy pracy, wypadek w drodze do pracy lub z pracy do domu, wypadek zrównany z wypadkiem przy pracy, wypadek zleceniobiorcy. Wypadki w pracy nie przedawniają się, a pracownik/ pracodawca z tego tytułu jest uprawniony do szeregu świadczeń po spełnieniu wymagań prawnych- nie pozwól ich sobie odmówić (systematycznie odprowadzasz na nie odpowiednią składkę). Cena uzależniona jest od ciężkości zdarzenia, ilości wymaganych materiałów do zweryfikowania i zawiłości zdarzenia. Każde zdarzenie jest rozpatrywane indywidualnie. Podana cena dot. zdarzeń standardowych.

od 550 pln

Audyt bhp

Kontrola skupiająca się na analizie warunków panujących w zakładzie pracy, świadomości pracowników i stosowania się do przepisów nałożonych przez ustawodawcę w zakresie BHP (możliwość rozszerzenia o ochronę przeciwpożarową). W trakcie wizyty skupiam się na stwierdzeniu zakresów wymagających dostosowania do wymagań ustawodawcy. Kontrola zakończona jest obszernym raportem uwzględniającym uwagi oraz propozycje rozwiązań. Cena uzależniona od miejsca pracy, ilości stanowisk pracy, charakteru czy ilości zagrożeń występujących na stanowiskach.

od 620 pln
Potrzebujesz szkoleń lub wsparcia z zakresu BHP

Skontaktuj się wypełniając formularz. Odpowiem najszybciej jak to tylko możliwe.